تبلیغات
onlin - با بکارگیری این توصیه ها چند سال بیشتر عمر کنید!!


با بکارگیری این توصیه ها چند سال بیشتر عمر کنید!!

 

می توان با چند تغییر ساده در سبک زندگی بیشتر عمر کرد

 

با این توصیه‌ها 15 سال بیشتر عمر می‌کنید!
تلاش‌ها برای پیدا کردن اکسیر‌هایی که قرار است آدم‌ها را جوان و سالم نگه‌ دارند، ادامه داشته و هنوز هم محققان بر این باورند که می‌توان با ساختن اکسیر حیات، به تک‌تک آدم‌ها عمر نوح داد.

 

گرچه چنین اکسیری هنوز کشف نشده و هر سال به جمع محققان ناکامی که از پس ساخت این داروی حیات‌بخش برنیامده‌اند، اضافه می‌شود، اما بررسی‌های پژوهشگران تا امروز چندان هم در این زمینه بی‌نتیجه نبوده‌ است. محققان می‌گویند اضافه کردن چند شمع به شمع‌های کیک تولدتان، به معجون عجیب و غریبی نیاز ندارد. از نظر آنها اگر توصیه‌هایی که در ادامه آورده‌ایم را به کار ببندید، می‌توانید بین یک تا 15سال بیشتر عمر کنید.

 

• یک سال عمر بیشتر با...
- شکلات کاکائویی بخورید
دور آبنبات‌هایی که تنها با آب و شکر و اسانس درست شده‌اند را خط بکشید و اگر می‌خواهید از مصرف یک خوراکی شیرین لذت ببرید، سراغ شکلات‌های کاکائویی بروید. به نوشته دیلی میل، محققان دریافته‌اند که مصرف شکلات هم می‌تواند یکی از راز‌های طولانی شدن عمر باشد.

 

چگونه بیشتر عمر کنیم,راههای افزایش طول عمر, راز های سلامتی

مصرف شکلات می‌تواند یکی از راز‌های طولانی شدن عمر باشد

 

آنها براین باورند که اگر برای دو هفته، ‌هر روز 40گرم شکلات سیاه میل کنید، میزان هورمون استرس تولید شده در بدن‌تان کم می‌شود و ناامیدی و افسردگی هم سراغ‌تان نمی‌آید. گذشته از این، به گفته محققان افرادی که شکلات می‌خورند تقریبا یک سال از دیگران عمر می‌کنند و مصرف این خوراکی محبوب باعث طولانی‌شدن عمرشان می‌شود. البته پژوهشگران این واقعیت را هم اعلام می‌کنند که مصرف شکلات بیشتر از زن‌ها روی مردها تاثیر می‌گذارد.

 

 • 2/2سال عمر بیشتر با...
- ماهی‌ زیاد بخورید
ماهی یک‌بار کافی نیست. برای طولانی شدن عمرتان باید هر هفته و حتی هفته‌ای چند بار غذاهای دریایی میل کنید. محققان در بررسی‌های‌شان دریافته‌اند کسانی که امگا3 زیادی وارد بدن‌شان می‌کنند به‌طور میانگین 2/2سال از دیگر افراد بیشتر زندگی می‌کنند.

 

فواید ماهی,راههای افزایش طول عمر, راز های سلامتی

برای طولانی شدن عمرتان باید هر هفته و حتی هفته‌ای چند بار غذاهای دریایی میل کنید

 

 به نوشته ساینس دیلی، این افراد 27درصد کمتر با خطر مرگ زودرس روبه‌رو هستند و به احتمال 37درصد کمتر از کسانی که زیاد امگا3 مصرف نمی‌کنند، دچار مشکلات قلبی و عروقی می‌شوند. محققان بر این باورند که امگا3 سلول‌های بدن را تقویت می‌کند، عفونت‌ها را از بین می‌برد و با تقویت استخوان‌ها، کاهش فشارخون و بهبود بخشیدن به ریتم ضربان قلب عمر شما را طولانی می‌کند.

 

• 6 سال عمر بیشتر با...
- هفته‌ای یک‌بار بدوید
می‌دانیم که صبح سر کار می‌روید و بعد از تاریک شدن هوا برمی‌گردید. در چنین شرایطی انتظار نداریم که بعد از تمام شدن کارتان سری به باشگاه محله‌تان بزنید و ورزش کنید. ما تنها از شما می‌خواهیم آخر هفته‌ها و برای یک‌بار در هفته، کمی بدوید. دیلی میل از زبان محققان دانمارکی نوشته است که دویدن به مدت یک ساعت در هفته طول عمر انسان را 6سال بیشتر می‌کند.

 

دویدن,راههای افزایش طول عمر, راز های سلامتی

دویدن به مدت یک ساعت در هفته طول عمر انسان را 6سال بیشتر می‌کند

 

بررسی‌های محققان نشان می‌دهد دویدن آهسته یا متوسط به مدت یک یا دو ساعت در هفته طول عمر مردان را 2/6سال بیشتر و عمر زنان را 6/5سال طولانی‌تر می‌کند. محققان می‌گویند همین میزان دویدن خطر مرگ زودرس را تا 44درصد کاهش می‌دهد.

• 7 سال عمر بیشتر با...
- 25 دقیقه پیاده‌روی روزانه داشته باشید

اگر محل کارتان به خانه‌تان نزدیک است، با یک تیر دو نشان بزنید و پیاده به خانه برگردید. با این کار نه‌تنها هزینه رفت‌وآمد‌تان را پایین می‌آورید، بلکه 7سال هم به عمرتان اضافه می‌کنید. به نوشته هلث، محققان معتقدند هر روز پیاده‌روی کردن، حتی اگر 25دقیقه به طول بینجامد، باعث طول عمر می‌شود.

به گفته آنها 25دقیقه راه رفتن سریع روزانه شاید تاثیر خارق‌العاده‌ای روی کاهش وزن و آب شدن چربی‌های دور کمر شما نداشته باشد و تنها کمی لاغرتان کند اما طول عمرتان را بین سه تا هفت سال بیشتر می‌کند. بررسی‌های آنها نشان می‌دهد که تنها 20دقیقه پیاده‌روی روزانه میزان مرگ‌ومیر را در افراد با وزن متناسب و حتی در افرادی که از چاقی مفرط رنج می‌برند را 20درصد کاهش می‌دهد.

• 12سال عمر بیشتر با...
- این عادت ها را ترک کنید
نمی‌توانید قاطعانه بگویید که تنها با ایجاد یک تغییر در زندگی‌تان عمر نوح پیدا می‌کنید و از مرگ فاصله می‌گیرید. محققان می‌گویند درست است که همه راه‌های گفته شده باعث بیشتر شدن عمرتان می‌شود اما اگر می‌خواهید سالم، جوان و البته زنده بمانید، باید دور این عادت‌های مخرب را خط بکشید. به نوشته رویترز، محققان معتقدند اگر سراغ سیگار و نوشیدنی‌های الکلی نروید، تنبلی و کم‌تحرکی را کنار بگذارید و رژیم غذایی سالمی را هم انتخاب کنید، 12سال بیشتر عمر می‌کنید.

 

راههای افزایش طول عمر, فواید ورزش, چگونه بیشتر عمر کنیم

ورزش کردن یکی از راههای افزایش طول عمر است

 

 • 15سال عمر بیشتر با...
- روزی نیم ساعت ورزش کنید
اگر امکانش را دارید، برای 20 تا 30دقیقه در  روز هم که شده، ورزش کنید. درست است که هفته‌ای یک بار دویدن و روزی نیم ساعت پیاده‌رفتن عمر شما را طولانی می‌کند اما محققان می‌گویند اگر تنها 30دقیقه زمان ثابت را به ورزش کردن اختصاص دهید، عمرتان 15سال طولانی‌تر می‌شود. به نوشته رویترز، محققان بر این باورند که اگر هفته‌ای چهار بار به مدت 20 تا 30دقیقه با فعالیت متوسط ورزش کنید، عمرتان 15سال طولانی‌تر می‌شود.


• 15درصد عمر بیشتر با...
7 ساعت خواب شبانه داشته باشید
اگر عادت کرده‌اید شب‌ها 5ساعت یا کمتر بخوابید، باید بپذیرید که احتمال رسیدن‌تان به روزهای پیری چندان زیاد نیست. به نوشته ساینس دیلی، محققان می‌گویند کسانی که خواب کافی ندارند یا به‌خاطر دچار شدن به اختلالات خواب نمی‌توانند شب تا صبح با آرامش چشم‌های‌شان را ببندند و خواب بروند، عمری کوتاه خواهند داشت.

 

فواید خوابیدن,راههای افزایش طول عمر, راز های سلامتی

خواب کافی به مدت 7-8 ساعت در شبانه روز باعث سلامتی و افزایش طول عمر می شود


از نظر آنها این افراد با چنین عادت‌ها یا مشکلاتی 15درصد از عمر خود کم می‌کنند، درحالی که اگر به اندازه کافی، یعنی 8-7 ساعت در شب بخوابند، می‌توانند از طولانی شدن عمرشان مطمئن شوند. از نظر پژوهشگران آدم‌هایی که به اندازه کافی استراحت می‌کنند، عمر طولانی‌تری هم دارند.


نگاهی به ارقامی که در این مطلب آورده‌ایم بیندازید. شما کدام یک از راه‌های گفته شده را می‌توانید برای طولانی کردن عمرتان امتحان کنید؟ اگر به عددی که برای افزایش عمرتان با کمک این راه‌ها محاسبه کرده‌اید راضی نیستید، می‌توانید توصیه‌های زیر را هم انجام دهید:

 

- هفته‌ای سه روز غذای تند بخورید
اگر هر هفته یک یا دو روز  غذای تند میل کنید، در مقایسه با کسانی که کمتر از یک بار در هفته غذای تند می‌خورند، ۱۰درصد احتمال مردن‌تان پایین‌تر می‌آید. محققان می‌گویند کسانی که در بررسی‌های‌شان سه روز یا بیشتر در هفته غذاهای تند مصرف می‌کردند در مقایسه با آنهایی که کمتر از یک بار در هفته سراغ این غذاها می‌رفتند، ۱۴درصد کمتر با احتمال از دست دادن جان‌شان روبه‌رو بوده‌اند.


- بادام‌زمینی بخورید
اگر به بادام‌زمینی و ترکیب‌هایی که با آن درست می‌شود حساسیت ندارید، از همین امروز سراغ آجیل‌فروشی سر راه‌تان بروید و یک کیسه بزرگ بادام‌زمینی بخرید. محققان می‌گویند این دانه خوش‌طعم خطر مرگ ناشی از حمله قلبی را کاهش می‌دهد.
در‌صورتی که به‌خاطر ارث خانوادگی یا مشکلات خاص سلامت‌تان در خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی قرار دارد، حتما این توصیه را جدی بگیرید و جان‌تان را نجات دهید.


- نان سبوس‌دار بخورید
به جای اینکه خودتان را با نان لواشی که از آرد سفید و بدون سبوس درست می‌شود سیر کنید، از امروز جایی برای نان‌های سبوس‌دار در سفره‌تان باز کنید. محققان می‌گویند در نان سبوس‌دار ماده‌ای وجود دارد که خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی را پایین می‌آورد. پس برای سالم نگه داشتن قلب‌تان و طولانی کردن عمر خود، تنها به مصرف بادام‌زمینی اکتفا نکنید و از نان‌های سبوس‌دار هم در تغذیه روزانه‌تان استفاده کنید.


باهوش‌ها  بیشتر زنده می‌مانند
تست هوش بدهید
برای تخمن زدن عمرتان سری به یکی از مراکز روانشناسی بزنید. بله تعجب نکنید! شما با انجام یک تست هوش می‌توانید بفهمید که چقدر با خطر جوانمرگ شدن روبه‌رو هستید، چراکه از نظر محققان آدم‌های باهوش عمر طولانی‌تری دارند و کم‌هوش‌ها زودتر می‌میرند.


  • آخرین ویرایش:-
نظرات()   
   
quest bars cheap
شنبه 2 شهریور 1398 03:28 ق.ظ
Woah! I'm really digging the template/theme of this blog.
It's simple, yet effective. A lot of times it's very difficult to
get that "perfect balance" between usability and visual appeal.
I must say that you've done a awesome job
with this. Also, the blog loads extremely quick for me on Safari.

Excellent Blog!
descargar facebook
سه شنبه 29 مرداد 1398 07:17 ق.ظ
Hello my loved one! I want to say that this article is awesome, nice written and come with almost all
vital infos. I would like to look extra posts like this
.
plenty of fish dating site
چهارشنبه 23 مرداد 1398 11:16 ب.ظ
Excellent blog here! Additionally your website quite a bit up fast!
What host are you the usage of? Can I get your affiliate link for your host?

I wish my site loaded up as quickly as yours lol
plenty of fish https://natalielise.tumblr.com
جمعه 11 مرداد 1398 06:07 ق.ظ
Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts.

In any case I will be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon! plenty of fish natalielise
plenty of fish
پنجشنبه 10 مرداد 1398 10:10 ق.ظ
I just like the helpful info you supply in your articles.
I'll bookmark your blog and take a look at again here frequently.

I am somewhat certain I will be told a lot of new stuff proper right here!
Good luck for the next!
dating site
پنجشنبه 10 مرداد 1398 09:15 ق.ظ
Whats up are using Wordpress for your site platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get
started and set up my own. Do you need any html coding
expertise to make your own blog? Any help would be really appreciated!
plenty of fish
چهارشنبه 9 مرداد 1398 04:34 ق.ظ
Thanks on your marvelous posting! I definitely enjoyed reading it, you are
a great author.I will make certain to bookmark your blog and will often come back at some point.
I want to encourage you continue your great writing, have a
nice holiday weekend!
plenty of fish dating site
جمعه 4 مرداد 1398 03:41 ق.ظ
I seriously love your website.. Pleasant colors & theme.

Did you build this website yourself? Please reply back as I'm wanting to create my very own blog and would like to learn where you got this
from or just what the theme is called. Thanks!
natalielise
چهارشنبه 2 مرداد 1398 07:01 ق.ظ
Hi there it's me, I am also visiting this site
daily, this web page is actually fastidious and the viewers are truly sharing pleasant thoughts.
natalielise plenty of fish
plenty of fish dating site
سه شنبه 1 مرداد 1398 08:22 ب.ظ
Hello! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing months of hard work due to no data backup.

Do you have any solutions to protect against hackers?
plenty of fish dating site
جمعه 28 تیر 1398 11:40 ق.ظ
What's Happening i am new to this, I stumbled upon this I've found It absolutely helpful and it
has aided me out loads. I hope to contribute & help
different customers like its aided me. Good job.
plenty of fish dating site
دوشنبه 24 تیر 1398 07:41 ب.ظ
It's perfect time to make some plans for the future and it is time to be happy.
I have read this post and if I could I desire to suggest you some interesting things
or tips. Maybe you can write next articles referring to this article.
I desire to read even more things about it!
quest bars cheap
جمعه 24 خرداد 1398 06:49 ب.ظ
My brother suggested I may like this blog. He was totally right.
This publish truly made my day. You can not imagine just how so much time I had spent for this
information! Thank you!
ps4 best games ever made 2019
چهارشنبه 22 خرداد 1398 04:20 ب.ظ
May I simply say what a comfort to find someone that
really knows what they're talking about on the web.
You actually know how to bring an issue to light and make it
important. More people should check this out and
understand this side of the story. I can't believe you're not
more popular because you most certainly possess the gift.
http://tinyurl.com/y52vs2fm
دوشنبه 20 خرداد 1398 07:16 ق.ظ
Way cool! Some very valid points! I appreciate you
writing this post and the rest of the website is also very good.
ps4 games 2013-14
شنبه 18 خرداد 1398 02:44 ق.ظ
I am not certain the place you are getting your info, however good topic.
I must spend some time finding out more or figuring out more.

Thanks for wonderful information I was searching for this info for my mission.
tinyurl.com
جمعه 17 خرداد 1398 05:35 ب.ظ
With havin so much written content do you ever run into any
problems of plagorism or copyright infringement? My blog has a lot of exclusive content I've either written myself or outsourced
but it seems a lot of it is popping it up all over the web
without my agreement. Do you know any ways to help stop content from being stolen? I'd certainly appreciate
it.
how to get help in windows 10
دوشنبه 6 خرداد 1398 10:57 ب.ظ
Stunning quest there. What happened after? Good luck!
how to get help in windows 10
سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 07:57 ق.ظ
If you wish for to grow your familiarity just keep visiting this web page
and be updated with the latest information posted here.
червячный редуктор ч
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 07:10 ق.ظ
Компания "Промтеплострой" предоставляет на рынок в
пределах России и СНГ большой
выбор пром. оборудования, в том числе широкий выбор
редукторов различного назначения.
Для изготовления и сборки используются только
качественные и надёжные материалы.

Специалисты помогут правильно подобрать и купить
с доставкой подходящий редуктор по выгодной цене.


червячный редуктор ч червячный
редуктор ч (www.kontaktor.su)
редуктор Ц2У-315н
یکشنبه 15 اردیبهشت 1398 05:07 ق.ظ
Компания "Промтеплострой" предоставляет на рынок в пределах России и СНГ
большой выбор пром. оборудования,
в том числе широкий выбор редукторов различного назначения.

Для изготовления и сборки используются только качественные
и надёжные материалы. Специалисты помогут правильно подобрать и
купить с доставкой подходящий редуктор по
выгодной цене.
редуктор Ц2У-315н редуктор Ц2У-315н
essay writing service
چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 09:51 ب.ظ
Everyone loves what you guys are usually up too. This kind
of clever work and coverage! Keep up the wonderful works guys I've added you
guys to blogroll.
kinogo
چهارشنبه 21 فروردین 1398 10:57 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was wondering what all is required to get setup?

I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very internet smart so I'm not 100% positive. Any tips or advice would
be greatly appreciated. Many thanks
viagra generic cheap
پنجشنبه 8 فروردین 1398 08:33 ق.ظ
When I initially commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now
each time a comment is added I get three e-mails with the same comment.
Is there any way you can remove me from that service?
Many thanks!
http://viagralim.com/
جمعه 2 فروردین 1398 06:42 ق.ظ
Hi! Someone in my Myspace group shared this website with
us so I came to check it out. I'm definitely loving the information. I'm book-marking and will be
tweeting this to my followers! Terrific blog and terrific
design.
generic cialis online mastercard, http://viagralim.com/, eli lilly cialis online
buy cialis online canada pharmacy
پنجشنبه 1 فروردین 1398 06:26 ب.ظ
This post provides clear idea designed for the new visitors of
blogging, that actually how to do blogging and site-building.


buy cialis online canada pharmacy online cialis coupon
kamagra Kopen
جمعه 17 اسفند 1397 05:18 ق.ظ
Thanks for a marvelous posting! I truly enjoyed reading it, you happen to be
a great author.I will make certain to bookmark your blog and definitely will come back
very soon. I want to encourage you to continue your great writing, have a nice evening!

kamagra Kopen
[url=http://kamagrainus.com/]Kamagra Pills[/url]
viagra
چهارشنبه 15 اسفند 1397 09:03 ب.ظ
great submit, very informative. I'm wondering why the opposite experts of this sector don't realize this.
You must continue your writing. I'm sure, you've a great readers'
base already!
viagra
buy kamagra in bangalore
سه شنبه 14 اسفند 1397 07:52 ق.ظ
Howdy fantastic website! Does running a blog such as this require a great deal of work?
I have very little expertise in coding but I had been hoping to
start my own blog in the near future. Anyway, should you have any suggestions
or tips for new blog owners please share. I know this
is off subject however I just needed to ask.
Thanks!
cialis tablets for sale
شنبه 11 فروردین 1397 04:36 ق.ظ
Unquestionably believe that which you stated.

Your favorite reason seemed to be on the internet the easiest thing to
be aware of. I say to you, I definitely get annoyed while
people think about worries that they just do not know about.
You managed to hit the nail upon the top and defined out
the whole thing without having side-effects , people can take a signal.
Will likely be back to get more. Thanks
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر